Łukasz Kulik i KWW Ostrołęka dla Wszystkich | Kandydaci okręg 3
21626
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21626,theme-stockholm,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.5,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-7.5,vc_responsive

Kandydaci do Rady Miasta z Osiedli:

 

Bursztynowe, Centrum, Pomian, Stacja

Mam 43 lata. Jestem żonaty i mam trójkę dzieci. Ukończyłem studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku administracja, oraz studia podyplomowe z Zarządzania Oświatą na Wydziale Pedagogicznym tej samej uczelni. Na co dzień jestem Prezydentem naszej kochanej Ostrołęki.

Ostrołęczanin, sportowiec, radiowiec, społecznik, człowiek czynu, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Żonaty, ojciec 2 dzieci. Ukończył studia mgr AHE w Łodzi: zarządzanie potencjałem ludzkim i zarządzanie w administracji publicznej. Od 2018r. Radny Miasta Ostrołęki. Inicjator m.in. pierwszych parków kieszonkowych i tematycznych placów zabaw.

Z wykształcenia pedagog. Od 2018 roku jestem radną miasta Ostrołęki. Aktywnie uczestniczyłam w wielu wydarzeniach i uroczystościach organizowanych na rzecz  mieszkańców Ostrołęki. Z dużym zaangażowaniem działałam na rzecz ostrołęckich seniorów. Pomoc i praca społeczna daje mi siłę i motywację do działania. Zawsze podchodzę z sercem do ludzi.

Posiadam wykształcenie wyższe inżynierskie. Jestem osobą komunikatywną, ambitną oraz otwartą na nowe wyzwania. Znam potrzeby i problemy mieszkańców Ostrołęki. Cenię uczciwość, lojalność oraz odwagę w działaniu. Jestem wrażliwa na ludzkie potrzeby, zawsze chętnie służę pomocą i wsparciem. Moja determinacja, pracowitość oraz umiejętność analitycznego myślenia, pozwoli mi dużo zdziałać na wielu płaszczyznach.

Od urodzenia jestem związany z Ostrołęką, obecnie jestem pracownikiem administracji samorządowej oraz z powodzeniem prowadzę własną firmę. Ukończyłem studia wyższe na Uniwersytecie Warszawskim. Z pełnym zaangażowaniem podchodzę do powierzonych mi obowiązków. Chciałbym, żeby nasze miasto było nowoczesne i przyjazne dla każdej grupy wiekowej.

Mam 40 lat, wykształcenie wyższe z tytułem magister inżynier oraz studia podyplomowe z rachunkowości. Jestem szczęśliwą mamą i żoną. Od lat angażuję się w działania na rzecz bezpieczeństwa nad wodą i w pracę z młodzieżą. Na co dzień pracuję w księgowości. Jako radna chciałbym swoje dotychczasowe doświadczenie z pracy zawodowej i społecznej wykorzystać dla dobra mieszkańców Ostrołęki.

25-letni Ostrołęczanin, student prawa. Prywatnie szczęśliwie związany z najwspanialszą kobietą na świecie, Pauliną, i pełen dumy, ojciec uroczej Gabrysi. Jestem człowiekiem pomysłowym i lubię stawiać sobie ambitne cele. Nie boję się wyzwań, wręcz przeciwnie, widzę w nich szansę na rozwój. Chciałbym, aby Ostrołęka się rozwijała, była nowoczesna i przyjazna.

43 letni ostrołęczanin. Mąż, tata trzech wspaniałych córek. Ukończyłem studia wyższe z zarządzania. Absolwent studiów MBA oraz Mediacji. Przedsiębiorca. Członek Rady Osiedla Centrum. Angażuję się w sprawy lokalne, wspieram ostrołęckich sportowców. Otwarty na zmiany, gotowy do działania. Moje motto życiowe: By zmieniać świat i siebie wokół nas.

Mam 39 lat. Urodziłam się i wychowałam w Ostrołęce. Doświadczenie zawodowe i spojrzenie na świat zdobywałam podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych. Kocham zwierzęta, z którymi to związałem swoją działalność zawodowa, życie prywatne i na rzecz których chciałabym aktywnie działać. Pragnę tez wspierać lokalny samorząd i inicjatywy mieszkańców.

Ostrołęcki przedsiębiorca, inżynier geodezji i kartografii. Mam 33 lata, urodziłem się i mieszkam w Ostrołęce. Jestem osobą uczciwą i lubię pomagać ludziom. Zawsze dążę do założonych celów. Ważne jest dla mnie tworzenie nowych miejsc pracy w naszym mieście oraz publicznych miejsc aktywnego wypoczynku.