Łukasz Kulik i KWW Ostrołęka dla Wszystkich | Kandydaci okręg 3
21626
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21626,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.5,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Lista numer 18 – kandydaci z osiedli

 

Bursztynowe, Centrum, Pomian, Stacja

kandydaci pojedynczo-02

Mam 38 lat. Jestem żonaty i mam dwójkę dzieci. Ukończyłem studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku administracja, oraz studia podyplomowe z Zarządzania Oświatą na Wydziale Pedagogicznym tej samej uczelni. Na co dzień zajmuję się prowadzeniem rodzinnej firmy, a od czterech lat jestem radnym miasta Ostrołęki.

kandydaci pojedynczo-04

Mam 39 lat. Posiadam wykształcenie wyższe inżynierskie. Jestem osobą komunikatywną, ambitną, pracowitą i zorganizowaną. Zawsze otwarta na nowe wyzwania i chętna do działania.

kandydaci pojedynczo-06

Posiadam wykształcenie średnie. Jestem osobą wrażliwą o wielkim sercu. Jestem spontaniczna i przebojowa. Lubię oglądać filmy i słychać muzyki. Jestem otwarta na nowe wyzwania. Chętnie angażuję się w pomoc innym.

kandydaci pojedynczo-08

Jestem ostrołęczaninem od urodzenia. Pracowałem 44 lata w Zakładzie Infrastruktury PLK Okręgu Centralnego. Z wykształcenia mgr inż. Logistyk, absolwent WSP. Studiowałem również zarządzanie zasobami ludzkimi. Od 39 lat jestem w spełnionym związku małżeńskim. Jestem również szczęśliwym ojcem czworga dzieci i dziadkiem dwojga wnucząt. Od najmłodszych lat należałem do różnych organizacji młodzieżowych. W życiu zawodowym działam na rzec pracowników. Pełnię funkcje z wyboru i działam na rzecz społeczności lokalnej. Obecnie powołany do drużyny KWW Ostrołęka dla Wszystkich. Wcielenie drużyny do gry, w państwa gestii.

kandydaci pojedynczo-11

Mam 36 lat. Jestem rodowitą ostrołęczanką. Z wykształcenia magister pedagogiki. Zawodowo związana z sektorem finansowym. Dzięki setkom transmisji na żywo poznałam wiele problemów z jakimi borykają się mieszkańcy. Chcę mieć realny wpływ na pomoc ostrołęczanom.

kandydaci pojedynczo-01

Ostrołęczanin, sportowiec, społecznik, człowiek czynu, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Żonaty, ojciec dwójki dzieci. Ukończył studia magisterskie w Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi na kierunku zarządzanie potencjałem ludzkim (kierunek informatyki, zarządzania i transportu) oraz równolegle studia magisterskie w AHE w Łodzi – zarządzanie w administracji publicznej. Na co dzień pracuje w lokalnej rozgłośni radiowej Radio Oko. Przez kilka lat był menedżerem ostrołęckiego klubu siatkarskiego SPS Volley Ostrołęka skupiającego ostrołęcką młodzież i seniorów. Twórca i pomysłodawca siatkówki plażowej w Ostrołęce. W swoim dorobku ma także organizację i wsparcie wielu lokalnych klubów czy inicjatyw społecznych. W 2008 roku Tygodnik Ostrołęcki przyznał mu sportową nagrodę roku z najlepszą imprezę sportową. Były siatkarz, brązowy medalista w siatkówce halowej w Igrzyskach SZS w 1991 r.

kandydaci pojedynczo-03

Jestem pedagogiem i terapeutą. Od wielu lat pracuję jako nauczyciel wychowania przedszkolnego. Zajmuję się również terapią dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Czerpię radość z pomagania innym ludziom. Ich zadowolenie jest dla mnie motywacją do dalszego działania. Zawsze z dużym zaangażowaniem wypełniam powierzone mi obowiązki. Chcę przyczynić się do polepszenia jakości życia w naszym mieście.

kandydaci pojedynczo-05

Mam 30 lat. Jestem żonaty i mam dwójkę dzieci. Od urodzenia mieszkam w Ostrołęce. W międzyczasie miałem przerwę na studia, które ukończyłem na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Europeistyka potwierdzone dyplomem magisterskim. Od 2012 roku prowadzę własną działalność gospodarczą. Jestem odpowiedzialny, kreatywny, mam dużo empatii, a jak trzeba potrafię być asertywny. Moje zainteresowania to snowboard oraz bowling.

kandydaci pojedynczo-07

Mam 35 lat. Z zawodu jestem prawnikiem i rusycystą. Należę do Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrołęce, w której jestem również muzykiem orkiestry dętej. Jestem osobą uczciwą, rzetelną, odpowiedzialną i zorientowaną na problemy lokalnej społeczności. Jestem sympatykiem ostrołęckiego klubu piłkarskiego Narew.

kandydaci pojedynczo-09

Z wykształcenia jestem inżynierem geodezji i kartografii. Jestem osobą przedsiębiorczą, a zarazem uczciwą. Lubię pomagać ludziom. Jestem punktualny i zawsze dążę do założonych celów.