Łukasz Kulik i KWW Ostrołęka dla Wszystkich | Kandydaci okręg 1
21607
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21607,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.5,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Lista numer 18 – kandydaci z osiedli

 

Dzieci Polskich, Leśniewo, Łazek, Parkowe,

Starosty Kosa, Traugutta, Witosa, Wojciechowice

kandydaci pojedynczo-24

Jestem emerytem z dużą ilością wolnego czasu. Moje atrybuty to dobre serce, zdrowy rozsądek i zaangażowanie. Od czerwca 2015 roku działam społecznie jako wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej i Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Chciałbym by samorząd Ostrołęki był ponad podziałami i rozumiał potrzeby wszystkich mieszkańców.

kandydaci pojedynczo-23

Jestem pełną energii i otwartą osobą. Z wykształcenia jestem pedagogiem, a z pasji instruktorem i wychowawcą harcerskim. Zarówno z racji wykształcenia, jak i zamiłowania, bliskie są mi potrzeby młodych ludzi. Chciałabym, aby mieli możliwości wszechstronnego rozwoju oraz realizowania swoich zainteresowań.

kandydaci pojedynczo-25

Posiadam wykształcenie wyższe ekonomiczne zdobyte na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem byłym pracownikiem administracji państwowej. Jestem osobą pogodną z poczuciem humoru, a zarazem wrażliwą. Lubię pomagać ludziom i zwierzętom. Słucham muzyki poważnej i w miarę możliwości uczęszczam do teatru. Moja pasją są również podróże.

kandydaci pojedynczo-26

Jestem magistrem pedagogiki resocjalizacyjnej z profilaktyką społeczną. Jestem osobą energiczną i bardzo pomysłową, która swoje obowiązki wykonuje starannie i rzetelnie. Zawsze pozostaję szczery i życzliwy dla otoczenia, dzięki czemu jestem osobą godną zaufania.

kandydaci pojedynczo-13

Jestem mężatką i mamą trójki dzieci. Z wykształcenia jestem magistrem psychologii. Ukończyłam Uniwersytet SWPS w Warszawie. Przez kilka lat prowadziłam działalność gospodarczą, a aktualnie zajmuje się domem i dziećmi. Jestem osobą empatyczną i wrażliwą na problemy innych ludzi. Dużo od siebie wymagam i gdy się w coś zaangażuję, robię to całym sercem. W wolnym czasie lubię czytać książki lub oglądać dobre filmy. Chciałabym bardziej polubić nasze miasto i sprawić by inni je polubili. Do tego potrzebna jest zmiana oraz powstanie miejsc przyjaznym rodzinom z dziećmi, np.: parków pełnych zieleni, czy nowoczesnych placów zabaw.

kandydaci pojedynczo-22

Mam 58 lat. Posiadam wykształcenie policealne. Jestem mamą dwójki dorosłych już dzieci i babcią czworga wnucząt. Od 40 lat mieszkam i pracuję w Ostrołęce. Lubię pomagać innym. Moje zainteresowania to dobra książka i filmy przyrodnicze.

kandydaci pojedynczo-27

Mam 44 lata, jestem uczciwy i pracowity, zawsze pozostawałem bezpartyjny. Posiadam wykształcenie wyższe – ekonomiczne. Mam dobrą znajomość języka angielskiego i rosyjskiego. Jestem sportowcem, medalistą Mistrzostw Polski w Pływaniu. Otrzymałem również medal za ratownictwo wodne. Dawniej pracowałem w Kancelarii Rady Miasta, obecnie w Zarządzie Stowarzyszenia Seniorów w Ostrołęce.

kandydaci pojedynczo-28

Mam 37 lat. Jestem zamężna i mam dwoje dzieci: Filipa, lat 16 i Laurę, lat 7. Posiadam wykształcenie wyższe prawnicze. Studia ukończyłam na Wydziale Prawa na Uniwersytecie w Białymstoku. Jestem prawa, komunikatywna, uparta w dążeniu do celu, pracowita i szczera. Bardzo zależy mi na rozwoju naszego miasta. Chciałabym aby młodzi, wykształceni, pełni pomysłów i chęci do pracy ludzie zostali w Ostrołęce. By mieli pracę i sfery do działania. Ważna jest dla mnie również pomoc dla potrzebujących.

kandydaci pojedynczo-29

Od urodzenia mieszkam w Ostrołęce. Angażuje się od wielu lat w działalność polityczną, społeczną i patriotyczną. Organizowałem protest przeciwko tzw. ACTA. Jestem radnym osiedla „Witosa” gdzie aktywnie działam organizując choinki, festyny czy prezenty dla najmłodszych. Zawodowo pracuję jako przedstawiciel handlowy w branży ochroniarskiej. Prywatnie, razem z żoną wychowujemy trójkę dzieci.