Łukasz Kulik i KWW Ostrołęka dla Wszystkich | Kandydaci okręg 1
21607
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21607,theme-stockholm,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.5,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-7.5,vc_responsive

Kandydaci do Rady Miasta z Osiedli:

 

Dzieci Polskich, Leśniewo, Łazek, Parkowe,

 

Starosty Kosa, Traugutta, Witosa, Wojciechowice

Jestem emerytem z dużą ilością wolnego czasu. Moje atrybuty to dobre serce, zdrowy rozsądek i zaangażowanie. Od listopada 2018 roku działam jako Wiceprzewodniczący Rady Miasta Ostrołęki. Chciałbym by samorząd Ostrołęki był ponad podziałami i rozumiał potrzeby wszystkich mieszkańców.

Jestem pogodną, optymistycznie nastawioną osobą, lubiącą ludzi. Pedagog specjalny z wykształcenia, instruktor ZHP z pasji i od 6 lat szefowa ostrołęckiego sztabu WOŚP. Pracowitość, szczerość i otwartość to wartości, które doskonale mnie wyrażają. Kandyduję, bo wiem, że żeby zmieniać świat na lepszy, muszę zacząć od mojej małej ojczyzny.

Mam 55 lat. Posiadam wykształcenie średnie techniczne. Od wielu lat angażuje się społecznie w propagowanie zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży poprzez prowadzenie klubu sportowego i organizację zawodów pływackich. Bardzo lubię wyzwania i chętnie pomagam innym.

 Jestem mężatką i mamą trójki dzieci, zorientowaną w potrzebach i oczekiwaniach rodziców, zarówno pod względem edukacji jak i zabawy. Z wykształcenia mgr inż. bezpieczeństwa cywilnego. Ukończyłam SGSP i szereg studiów podyplomowych. Zawsze chętnie służę wsparciem. Interesuję się szeroko rozumianym bezpieczeństwem społecznym.

Mam 41 lat. Jestem mężatką, mam 3 synów. Obecnie jestem Przewodniczącą Zarządu Rady Osiedla Wojciechowice. Biorę udział w akcjach charytatywnych. Jestem osobą zorganizowaną i komunikatywną. Otwarta do realizacji wielu zadań na rzecz mieszkańców naszego miasta.

Posiadam wykształcenie wyższe – ekonomiczne. Jestem uczciwy, kontaktowy i skuteczny w działaniu. Zawsze pozostawałem bezpartyjny. Zawodowo zajmuję się administrowaniem Wspólnot Mieszkaniowych. Społecznie działam w Stowarzyszeniu Seniorów, Radzie Osiedla oraz w Radzie Nadzorczej Spółdzielni ELEKTRON. Doświadczenie życiowe oraz sport wyczynowy nauczyło mnie wytrwałości i pracowitości.

Mam 42 lata. Jestem zamężna i mam dwoje dzieci. Posiadam wykształcenie wyższe prawnicze. Studia ukończyłam na Wydziale Prawa na Uniwersytecie w Białymstoku. Jestem prawa, komunikatywna, uparta w dążeniu do celu, pracowita i szczera.  Chciałabym aby młodzi, wykształceni, pełni pomysłów i chęci do pracy ludzie zostali w Ostrołęce. Ważna jest dla mnie również pomoc dla potrzebujących.

Całe życie mieszkam w Ostrołęce i tutaj chcę zostać. Studiowałem pedagogikę oraz administrację publiczną, którą ukończyłem w stopniu licencjata. Od wielu lat angażuję się w działalność polityczną, społeczną, sportową i patriotyczną. Pełnię funkcję Przewodniczącego Zarządu Osiedla „Witosa”. Chciałbym aktywnie pracować na rzecz wszystkich mieszkańców. Aktualnie spełniam się jako ojciec trójki dzieci.