Łukasz Kulik i KWW Ostrołęka dla Wszystkich | Kandydaci okręg 2
21623
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21623,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.5,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Lista numer 18 – kandydaci z osiedli

 

Leśne, Łęczysk, Stare Miasto, Sienkiewicza, Śródmieście

kandydaci pojedynczo-15

Mam 49 lat. Jestem rodowitym ostrołęczaninem i radnym od trzech kadencji. Z wykształcenia jestem magistrem inżynierem ochrony środowiska oraz inżynierem budownictwa. Dzięki ponad 200 interpelacjom udało mi się załatwić wiele ważnych spraw dla mieszkańców Ostrołęki. Pragnę dalej, z pełnym zaangażowaniem, służyć mieszkańcom naszego miasta.

kandydaci pojedynczo-17

Od 1990 roku jestem nauczycielem j. angielskiego i wychowawcą wielu roczników w ZSZ nr 1 w Ostrołęce. Od 2006 roku jestem Prezesem Oddziału Powiatowego Związku Nauczycielstwa Polskiego w Ostrołęce, który skupia ok. 750 członków. Jestem również członkiem władz mazowieckich struktur ZNP i OPZZ. Reprezentuję Pracowników w różnej wagi sporach z Pracodawcą, również poza oświatą. Dzięki posiadanej wiedzy i kompetencjom oraz rzeczowemu, partnerskiemu i spokojnemu podejściu do zaistniałego konfliktu, potrafię wskazać rozwiązanie, które będzie satysfakcjonujące dla obu stron.

kandydaci pojedynczo-19

Jestem Ostrołęczaninem. Od 11 lat prowadzę własny biznes odnoszący sukcesy i uznanie autorytetów w branży kawowej. Zawsze jestem żywo zaangażowany w wydarzenia kulturalne, organizuję wystawy i wernisaże. Oddany mąż i tata dwójki dzieci.

kandydaci pojedynczo-21

Mam 44 lata. Mam dwoje dorosłych już dzieci – syna i córkę. Posiadam wykształcenie wyższe. Studia skończyłam na Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie na kierunku zarządzanie i marketing, w specjalności bankowość. Nie należę do żadnej partii politycznej. Jestem niepoprawną optymistką, kocham ludzi i zwierzęta. Potrafię słuchać, nie przechodzę obojętnie obok ludzkiego nieszczęścia. Jestem odporna na stres i potrafię odnaleźć się w każdej sytuacji. W Ostrołęce się urodziłam. Tu spędziłam swoje dzieciństwo grając w piłkę na tzw. blokowiskach. Problemy naszego miasta i jego mieszkańców nie są mi obce i leżą mi głęboko na sercu.

kandydaci pojedynczo-12

Z wykształcenia jestem mgr inż. bezpieczeństwa cywilnego. Studiowałam w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Skończyłam również studia podyplomowe z zakresu BHP. Jestem mężatką i mamą dwójki maluchów, zorientowaną w potrzebach i oczekiwaniach młodych rodziców, zarówno pod względem edukacji jak i zabawy. Jestem osobą w porządku, wrażliwą i pełną empatii dla wszystkich istot. Interesuję się filozofią, umysłem i psychiką ludzką. Jestem miłośniczką wartościowego jedzenia i dużo czytam o odżywianiu. Lubię również podróże i wieczorne spacery.

kandydaci pojedynczo-14

Mam 36 lat. Jestem magistrem nauk politycznych. Od urodzenia mieszkam w Ostrołęce. Jestem lokalnym przedsiębiorcą i społecznikiem. Na co dzień pracuję jako przedstawiciel handlowy, a moją pasją jest muzyka. Moim celem jest rozwój życia kulturalnego Ostrołęki.

kandydaci pojedynczo-16

Mam 73 lata, i jestem żonaty od ponad 51 lat. Mam dwójkę dorosłych, samodzielnych dzieci oraz pięcioro wnucząt. W Ostrołęce mieszkam od 40 lat. Ukończyłem studia na Uniwersytecie Warszawskim. Pracowałem blisko 21 lat w ZUS-ie. Miałam znaczący udział w budowie nowych placówek w Ostrołęce oraz na terenie dawnego województwa ostrołęckiego. Od 15 lat działam w Radzie Osiedla Łęczysk. Z pasji działkowiec i spółdzielca. Mam charakter koncyliacyjny.

kandydaci pojedynczo-18

Mam 61 lat. W związku małżeńskim od 41 lat. Mam dwie córki i syna oraz pięcioro wnucząt. Z wykształcenia jestem budowlańcem. Obecnie przebywam na rencie. Jestem zapalonym kibicem piłki nożnej. Oprócz tego lubię majsterkowanie, a także pracę na działce. W życiu wyznaczam sobie konkretne cele i dążę do ich realizacji.

kandydaci pojedynczo-20

Od urodzenia mieszkam w Ostrołęce. Mam dwóch synów. Z wykształcenia jestem ekonomistką. Obecnie jestem wiceprezesem ROD „BEMOWO” w Ostrołęce oraz dyrektorem technicznym klubu seniora „Wrzos” przy Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Obie te funkcje sprawuję społecznie. Lubię angażować się w działalność społecznie użyteczną i podejmować nowe wyzwania.

kandydaci pojedynczo-10

Ukończyłam studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku politologii w dziedzinie polityki społecznej oraz studia podyplomowe na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego z zakresu doradztwa zawodowego. Byłam długoletnim pracownikiem administracji państwowej i samorządowej. Realizowałam liczne projekty unijne z zakresu doradztwa zawodowego i kapitału ludzkiego. Mam dobre rozeznanie w zakresie pozyskiwania środków unijnych. Poza tym jestem osobą komunikatywną, asertywną i dyspozycyjną.