Łukasz Kulik i KWW Ostrołęka dla Wszystkich | Kandydaci okręg 2
21623
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21623,theme-stockholm,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.5,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-7.5,vc_responsive

Kandydaci do Rady Miasta z Osiedli:

 

Leśne, Łęczysk, Sienkiewicza, Stare Miasto, Śródmieście

W Ostrołęce mieszkam i pracuję. Pragnę jej nadal służyć swoją wiedzą i doświadczeniem. W pracy zawodowej i społecznej przyjmuję funkcje, które potrafię porządnie wypełniać. Byłam m. in.: nauczycielką, dyrektorką szkoły i Wydziału Oświaty UM,  pełniłam funkcje kierownicze w administracji, jestem wiceprezydentem. Na pewno potrafię służyć dobru wspólnemu w Radzie Miasta.

Mam 37 lat. Mężatka, troje dzieci. Z wyksztalcenia mgr administracji (UW), tytuł MBA (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie), studia podyplomowe – Gospodarka Przestrzenna (SGH), Akademia Rozwoju Regionalnego (UW). Kocham Ostrołękę. Pracę dla miasta i jego mieszkańców traktuję jako poważne wyzwanie, ale i pasję. Każda sprawa jest dla mnie tak samo ważna.

Mam 42 lata. Prywatnie jestem mężem i tatą dwójki wspaniałych chłopców. Z Ostrołęką jestem związany od 2010 roku. Ukończyłem AHE w Łodzi oraz studia podyplomowe z Zarządzania na SGH w Warszawie i studia MBA. Z samorządem ostrołęckim, na rzecz którego pragnę dalej aktywnie pracować, związany jestem od 2019 roku. Jestem osobą ambitną i wytrwałą.

Posiadam tytuł magistra, studiowałam na Akademii Podlaskiej w Siedlcach na kierunku zarządzanie i marketing. W moim długoletnim doświadczeniu w bankowości nauczyłam się nie tylko analizować liczby, ale także skupiać się na ludziach i ich historiach. Umiejętności słuchania i wrażliwość na potrzeby innych, pomogą mi w lepszym zrozumieniu różnorodnych społeczności.

Mam 50 lat. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku prawo i administracja. Prywatnie mężatka i matka dorosłego syna. Od 27 lat prowadzę działalność gospodarczą (wcześniej Klub Elita, obecnie pensjonat Baltik Park), dodatkowo od 5 lat jestem Prezesem drugoligowego Klubu Sportowego SPS Volley Ostrołęka. Jestem osobą odważną, ambitną, lubiącą wyzwania.

Mam 50 lat. Posiadam wykształcenie wyższe o kierunku zarządzanie i marketing –  specjalność bankowość.  Jestem osobą komunikatywną, empatyczną, lubię podejmować nowe wyzwania i dążę do ich realizacji. Problemy naszego miasta i jego mieszkańców nie są mi obce i leżą mi głęboko na sercu.

Urodziłem się i wychowałem w Ostrołęce. Posiadam tytuł magistra oraz dyplom MBA. Przygodę z samorządem rozpoczynałem jako członek rady osiedla. Od pięciu lat stykam się z problemami mieszkańców jako kierujący spółką administrującą wieloma wspólnotami mieszkaniowymi. Udaje nam się rozwiązywać wiele problemów mieszkańców Ostrołęki. Praca z ludźmi i dla ludzi daje mi wiele satysfakcji.

Mam 43 lata. Jestem mężem i ojcem. W roku 1999 założyłem 2 Ostrołęcką Drużynę Harcerzy Kruk. Byłem współzałożycielem Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego oraz jego prezesem. Obecnie Kończę naukę w MANS na wydziale pielęgniarstwa. Jestem trenerem i czynnie uprawiającym sport mieszkańcem naszego miasta.  Praca z ludźmi daje mi niesamowitą satysfakcję. Dlatego chcę te umiejętności wykorzystać by RAZEM STWORZYĆ SILNĄ OSTROŁĘKĘ!

Rodowity ostrołęczanin. Wiceprezydent w latach 2018-2020, radny w latach 2007-2018. Z wykształcenia mgr inż. ochrony środowiska i inż. budownictwa. Skuteczny i doświadczony samorządowiec. Zakochany w naszym mieście. Pasjonat historii Ostrołęki.